+3 8 096 212 40 71
+3 8 093 748 59 01
+3 8 044 383 39 54
tourclub.ternopil@gmail.com


ДНІСТЕР

ЧЕРЕМОШ

ПІВДЕННИЙ БУГ

  UA  RU
Реклама // Наші партнери

Рафтинг в Україні  

Рафтинг в Україні

Рафтинг-тури

Корисна інформація

Спорядження для рафтингу

Фотогалерея
 

 

 

 

Десять причин відвідати Дністер

Якщо ти шукаєш ідеї, як провести активно відпочинок, то наступні десять пунктів тебе переконають, що сплав на Дністрі це те що тобі потрібно!

1. Життя у місті, великому чи малому, не рідко лишає нас задоволення від спілкування з природою. Коли ви ввостаннє ходили босоніж по річковому піску, спостерігали за пташками чи власноруч збирали м’яту для чаю? Всім нам потрібен соціум і спілкування, але для збереження гармонії і підтримки внутрішніх сил не варто забувати про спілкування з природою. Для психологічного детоксу як найкраще підійде територія національного заповідника. Екологічно чиста природа, води Дністра які задають ритм вашим думкам під час сплаву, незабутні заходи сонця і мінімум людей. Екстраветам теж завжди знайдеться з ким поговорити біля вечірньої варти.

2. Активний відпочинок на Дністрі підійде абсолютно будь-якій віковій категорії. Можна відправити улюблене чадо сплавлятись під наглядом інструктора та аніматора або зібрати власну компанію і гайнути підкоряти нові простори та розминати мязи після довгих офісних буднів. Дністер підійде навіть завжди молодим в душі туристам з позначкою 50+. Головне - бажання відкривати щось нове та жага до пригод.

3. Признавайтесь, хто завжди планує взятись за правильний спосіб життя під час літньої відпустки чи канікул, а на ділі сидить на дивані і наминає морозиво? Обіцяє їсти більше овочів, а вони все якось в горло не лізуть? На природі все ж навпаки. Після дня активностей каша з вогнища смакує як їжа богів, а салат зі свіжих овочів - божественна амброзія. Екологічно чиста і зрозуміла вашому організму їжа та відсутність фаст фуду підуть на користь Вам і вашому тілу.

4. Чомусь у нас відпочинком вважається або лежання на пляжі, або рух по траєкторії ліжко-комп’ютер-холодильник. Після такого "відпочинку" повернення в робочий ритм викликає тільки втому та апатію. Активний відпочинок навпаки адаптує наш організм до чаcтих і помірних навантажень. Гребля змінюється на прогулянки, плавання або сходження на гору. За кілька днів тіло пристосовується до навантаженнь і разом з правильним харуванням та сном на свіжому повітрі омолоджує ваш організм. Після активного відпочинку ти повернешся повним енергії і готовим звертати нові гори.

5. Дністер... Ну здавалось нічим тут більше дивувати? А чи ти знав, що на території Дністровського каньойону понад 30 водоспадів? І у більшості з них кришталево чиста, джерельна вода, а їх потоки живляться гірськими водами. Від маленьких водоспадиків прихованих десь у пазухах Дністра до великого, точніше найбільшого в Україні, Джуринського водоспаду висотою 16 метрів. Якщо насмілитись відчути силу водяних потоків, можна отримати заряд енергії і природній гідромасаж водночас.

6. Сплав Дністором міксує в собі просто непоєднувані речі. Завдяки тому, що маршрут і швидкість залежить від групи, можна зібрати максимум туристичних перлин Дністровщини. Пейзажі, історичні пам’ятки, туристичні локації, печери, рідкісні рослини та багато-багато іншого. Ну і звичайно романтика таборового життя: вечірня ватра, заходи сонця, баня, їжа з вогнища, пісні.

7. Якщо на морі ти був минулого року, і позаминулого року теж, а у Львові вже знайома кожна вуличка та кнайпа. Тоді тобі пора знайомись з новим відпочинком, активним і незабутнім і ділитись зарядом енергії з друзями та родиною. Не заслужено призабута місцина здивує вас, а активний відпочинок максимально зарядить енергією.

8. Дністер вважається однією з найчистіших річок в Україні. Можна сміливо брати з собою дітей, оскільки вода тепла і річка неглибоководна. В порівнянні з морськими пляжами, Дністер просто безлюдний. Купайсь, ганяй мяча, грай в бандмінтон чи просто насолоджуйся теплом та спокоєм. До речі, тихі води Дністра чудово підходять для малюків. Дно встелене піском, чиста вода та спокійна течія дозволяють вчити плаванню навіть найменших пригодошукачів.

9. Під час сплаву групу буде супроводжувати сертифікований інструктор, який навчить всіх правильній техніці греблі. Як то кажуть: спочатку теорія, а потім практика. Кілька днів тренувань, і ти зможеш замахнутись на екстримальні гірські річки. А також правила безпеки на воді, інтенсивний курс молодого туриста чи похідного кухаря, майстер-клас з приготування каші з сокири і багато інших життєвих мудростей досвідченого мандрівника.

10. Як то кажуть: час - це гроші. З сучасним ритмом життя часто не вистачає часу на самостійне планування. Добре коли можна просто дібратись до місця старту і одразу розпочати свою подорож вже продуманим маршрутом. І з досвідченим інструктором, який знає дорогу як свої пять пальців, готує насмачнішу уху і має запас дорожніх бувальщин на весь маршрут.