+3 8 096 212 40 71
+3 8 093 748 59 01
+3 8 044 383 39 54
tourclub.ternopil@gmail.com


ДНІСТЕР

ЧЕРЕМОШ

ПІВДЕННИЙ БУГ

  UA  RU
Реклама // Наші партнери

Рафтинг в Україні  

Рафтинг в Україні

Рафтинг-тури

Корисна інформація

Спорядження для рафтингу

Фотогалерея
 

 

 

 

Не Черемошем єдиним, або де ще порафтити в Україні?

Для тих, хто вже пройшов бойове хрещення водами Черемошу, і далі горить бажанням продовжувати рафтинг і підкорювати нові річки, ми підготували кілька ідей для активного відпочинку. В Україні, насправді, дуже багато річок для сплавів. Наприклад, гірські річки Карпат і пороги Південного Бугу - це чудовий варіант для тих, хто шукає екстриму, а для тих хто надає перевагу спокійному сплаву підійде Дністер, Десну або Сейм. На Дністрі, наприклад, можна сплавитись всією сім’єю з дітьми.

Білий Черемош дуже популярний серед професіоналів і серйозних любителів рафтингу. Через великий похил річки та ступінчасті пороги Білий Черемош вважається непростим випробуванням. Для проходження такої річки потрібно мати попередній досвід сплавляння. Рафтинг на  Білому Черемошу можливий тільки до початку травня, оскільки в інші сезони води в річці дуже мало.

Сплавом, з найживописнішими краєвидами, по праву вважається маршрут по річці Дністер. Тільки уявіть собі, круті зелені пагорби, на яких іноді з'являються руїни середньовічних замків, берега річки незвичного червонуватого кольору, луки повні ароматних трав, струмки з шиплячими водоспадами. Сплав по Дністру - це прекрасний відпочинок наодинці з природою, де нові враження будуть кожен день. Під час сплаву легко зробити зупинку і піднятись на вершину каньйону, відшукати загублену печеру, скупатись під холодними струменями водоспадів, посидіти біля вечірнього багаття.

Мигія — це справжня гірська країна серед неозорих степів у Миколаївській області. Місце, де розкинулись круті породи Південного Бугу, гранітні скелі і загублені кар'єри з бірюзовою водою. Багато фанатів рафтингу в Україні стверджують, що саме пороги Південного Бугу є ідеальним місцем для проведення сплавів як для новачків, так для і професійних спортсменів. Ділянка, довжиною в 40 км від Первомайська до Олександрівки, зі скелястими порогами зарядить вас адреналіном та хорошим настроєм.

Річка Прут - ще одна з найвідоміших серед екстремальних і цікавих річок України. Особливість цієї річки полягає в тому, що через специфічний характер течії, ця річка має багато складних порогів. І сезон на Пруті розпочинається пізніше чим зазвичай. Якщо ти вже випробував води Черемоша, пройшов Мігейські пороги Південного Бугу і гориш бажанням продовжити це екстремальне хобі - спробуй "справжній рафтинг" на річці Прут. Основні пороги і перевали знаходяться на ділянці від Ворохти до Яремчі. Сплав по Пруті відрізняється своєю манерою проходження і вимагає особливої ??підготовки і обережності!

Ще варто загадати Тису - дуже мальовничу річку Закарпаття. Вона несе менше вод, аніж вищезгадані річки, але в сезон дощів рівень води піднімається і можна пройти пороги аж до 4-ї категорії складності. Найцікавіший відрізок маршруту починається від селища Ясиня і до Рахова. Кам'яні брили і скам'янілі вулканічні породи каскадних сходів ідеально підкреслюють дику красу тутешніх місць. Тиса в сезон води створює відмінні умови для динамічного рафтингу.

І на кінець, рафтинг безумовно - це екстремальний вид спорту, тому ми не радимо сплавлятись непідготовленим туристам без супроводу сертифікованого гіда і провіреного спорядження.